Právě vyšla moje kniha "Múza psaní a hrůza spaní"

08.11.2020

Humorbidní sbírka třinácti fejetonů a glos je doplněna rýmy a kresbami akademického malíře, erotického kreslíře Ivana Komárka.

Je určena milovníkům češtiny a literatury, vyznavačům humoru a nepřátelům moru. 

Co napsala editorka nakladatelství KANT na zadní stranu obálky:

Právě takové texty, jaké píše Mirek Michálek, potřebuje současná česká literatura jako sůl. Lehkost, stylistická bravura a vytříbený cit pro komiku až absurditu, s jakou podává své mikropříběhy z každodenního života, se snoubí s příjemně nenápadnými ponory do filozofie a světa literatury, vždy ale s neokázalou pokorou a respektem. To vše podané (dnes čím dál vzácnější) krásnou češtinou. Jeho psaní je mimořádně zábavné, poučené i poučné, občas dojemné a velmi často veselé. Michálka je prostě radost číst.

Odkaz na nakladatelství KANT a na internetový prodej je zde:

https://www.kant-books.cz/cs/publikace/muza-psani-a-hruza-spani/

Až otevřou obchody, bude k mání tam, kde si ji knihkupec objedná, nebo Vám ji může objednat u distribuce Kosmas. Ale měla by být v knihkupectví Ostrov v pražské Ostrovní ulici kousek od stanice metra Národní.

Pro představu uvádím, že to není kniha o slepotě. Má sympatický formát, ke každému fejetonu perlu poezie a akademickou kresbu malíře Ivana Komárka. Cena je asi 160 až 190 Kč podle prodejce. Sám ji nebudu prodávat ani rozdávat, mám jen autorské výtisky. Takže neváhejte a kupte si rovnou dva exempláře! Vánoce se blíží...

Vytvořte si webové stránky zdarma!